» Poradna » Mobily

Zvuk ve Windows 10

Zdravím, dnes po updatu Windows 10 mi zmizela v zvukovém nastavení reproduktorů možnost: doplňkyMěl jsem tam dané basovaní do všech reproduktorů, protože bez tohoto doplňku mi reproduktory na youtube ani ve spotify aplikaci nebasují(basák je neaktivní). Nevíte jak bych mohl nastavení vrátit nebo aspoň nastavit, aby basoval basák? Děkuji

Odpovědi na otázku

Klasický prípad!Update W10 - nemal si zakázanú aktualizáciu ovládačov a keďže M$ "vie najlepšie, čo potrebuješ", tak ti tam nainštaloval svoje - generické ovládače ZK z ich dielne (a to bez ohľadu na to, že nebudú so K spolupracovať na 100%.Čo robiť?V PC si zisti, čo to máš za ZK (ak je dedikovaná - teda samostatná) - stiahnuť zo stránky výrobcu ZK, ak je integrovaná - stiahnuť zo stránky výrobcu dosky a nainštalovať. Ak máš NB - tiež sa pozri na stránky výrobcu NB a tam hľadaj ovládač ZK.

Aktualizoval jsem ovladače a objevili se mi pouze 3 doplňky(dříve jich bylo 15) A zvuk mi bohužel stále jede pouze ve 2 reproduktorech.