» Poradna » Programy

Zvuk v multimediálním přehrávači

Zdravím, používám mnoho multimediálních přehrávačů (např: Winamp, BS Player .. atd.) a chci se zeptat který přehrávač je nejlépe nastavitelný s maximální možnosti hlasitosti zvuku u hudby a filmu. Přesněji tak, abych měl v PC přehrávač který mi poskytuje největší hlasitost pro poslech.Každý přehráváč má podle mě jinak nastavenou maximalní hlasitost zvuku a proto bych chtěl vědět, který je ten nejlepší. Předem Vám děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Možná má jnak..ale myslím,že ne a umožňuje maximální hlasitost nastavenou v systému...akde hlasitost nahravky není hlasitější těžko to dáš navíc... led pak použít zesilovač
jina třeba na normalizaci a zvýšení hlasitost u mp3 používám mp3gain...,ale to jsme už někde jinde