» Poradna » Notebooky

Zvuk u notebooku

Dobrý, chtěl jsem se zeptat.. Nejede mi zvuk u noťasu, když si nastavím v nastavení hlasitosti, ať mám zapojené sluchátka, tak sluchátka a zvuk v nich funguje jen, když si dolní ikonku zvuku rozkliknu a zvedám nebo snižuju hlasitost. Jakože systémový zvuk, jinak hudba v ntb apod. vůbec nefunguje netuším už čím by to mohlo být, aktualizaci KB 2962407 v ntb nemám. Nejedou ani repráky, zkrátka vůbec nic. Budu rád za veškeré rady a pomoc. Díky.

Odpovědi na otázku

Vrať se pomocí bodu obnovy do doby kdy zvuk fungoval.Další možnosti:Obnova do tov. nastaveníObnova systému ze zdravé zálohy kterou si jistě pro takové případy děláš.Reinstalace OS + drivery

Měl jsem podobný problém a to že mi hrál NB potichu. pomohlo přeinstalovat drivery

A to se stalo samo od sebe? Mě W10 pořád cpou nové ovladače pro zvukovku a vždycky když připojím zařízení do 3.mm jacku, tak mi nejde zvuk dokud ho neztlumím a zase nepovolím. Staré ovladače tohle nedělaly, na druhou stranu mi repráčky v NB hrají bez problému.

Mně jedou repráky v jacku normálně, ale ty v notebooku vydrží funkční max. 2dny pak se znovu nainstaluje driver a už to nejde. Jelikož mě to nebaví furt řešit tak používám jenom externí repráky stejně mají lepší zvuk