» Poradna » Mobily

Zvuk se sám zesiluje při zapojených sluchátkách

Prosím o radu, co by mohlo způsobovat tento problém. Mám Android 6, a při zapojených sluchátkách se občas sám zesiluje zvuk na maximum, nebo se spouští hlasové ovládání Google. Nepomáhá nic, ani restart. Dělal už jsem i factory reset, a stejně nic. Dokonce se navíc i mobil často seká. V záruce již není. Je to Samsung Galaxy S5 Neo. Nikde jsem nenašel podobnou otázku. Děkuji

Odpovědi na otázku

zkoušel si jiná sluchátka věčinou je to tím že jsou někde poškozené protože sou v nich funkce na ovládání hlasitosti a mikrofonu