» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zvuk sa seka pri praci s pc

pozdravujem vospolok, chcel by som sa opytat ci by ste mi niekto nevedeli povedat ze cim to je, ked mam pustenu hudbu a surfujem na nete a zvuk praska? je jedno aky pouzijem prehravac. hudba ide z disku. proste trha to pri sebemensom nacitavani stranky, alebo ked si zapnem hru (combat arms). disk mam wd 1tb black ediciu. je v 100% stave. mam ho predeleny na c,d. cecko defragmentujem pravidelne ale decko nebolo nikdy. hudba je na decku. moze to mat s tymto nieco spolocne ci je to blbost? vymena win pomoze? co myslite cim to moze byt? stretli ste sa s tym uz?

Odpovědi na otázku

Otestuj v Xubuntu (napr.). Ak to tam bude robiť tiež, zlé spoje na zvukovke a teda budeš musieť kúpiť inú (PCIe, USB)

zvukovka tam je praveze cez pci expres riesena, ma tam zo 7 vystupov + nejaky opticky aj, ale pouzivam iba sluchatka cez ten zeleny jack,viac neriesim. nerobilo to ale, zacalo mi to len nejak posledny mesiac...

Tak si vypni nepoužívané analogové vstupy.