» Poradna » Programy

Zvuk při zavírání souboru v novém Excelu nebo Wordu

V starších verzích Office bylo možno přiřadit zvuk při zavírání souboru "křížkem", který signalizoval, že se v souboru cosi změnilo.V Excel 2016 se mi nepodařilo tuto zvukové upozornění aktivovat, vyskočí pouze hláška. Nevíte kde se to nastaví (nebo lze jednoduché makro??)Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nevím, které verze myslíš tím 'starší', u 2010 bylo potřeba doinstalovat doplněk. Instalace se nabídla po zaškrtnutí Provide Feedback with Sound v Option, Advanced, General.