» Poradna » Ostatní

Zvuk pouze z levého sluchátka

mám nový sluchátka Genius GX-Gaming HS-G700V a jde mi zvuk jenom do levýho sluchátka.. přitom mi šel zvuk do obouch ale z pravýho z ničeho nic jakoby to vypadlo a slyšim jenom vibrace

Odpovědi na otázku

poradí někdo ? když zapojim starý sluchátka všechno běží v pohodě..

Tak asi jsou rozbitý, ne? Jak my to máme na dálku poznat. Nejspíš poškozený kabel.

Jsou nový a nefunguje jedno sluchátko => reklamace?

Zkus je tam pořádně nacpat (do zdířky sluchátek), nechci z tebe dělat pitomce, ale i mě se to někdy stává