» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zvuk na Windous 10

Na svém domácím stolním PC Acerjsem používal systém Windows 7 pprofesionál a ty jsem teď převedl na desítky. V 7 šlo všechno perfektně.Teď mám problém.Nejde mě hlasitý odposlech z PC když napojím analogový zdroj zvuku do zdířky pro mikrofon.sice tam zvuk jde,ale z PC zvuk už nejde.Ovladače jsem aktualizoval a nic.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Co znamená "aktualizoval ovladače" ??? Nainstaluj ovladač zvuku z webu výrobce MB (zvukovky) pro W10 (v nouzi pro W8 či W7) a zakaž automatickou aktualizaci.

Obnov původní spolehlivý OS ze zálohy.

Pokud potřebuješ vstup předávat přímo na výstup - reprodukory, v nastavení vstupního zařízení stáhni hlasitost a zapni "poslouchat" (aby ti to nezačalo řvát).Analogový zvuk se posílá do Line-IN vzadu, nebo do předního vstupu který v SW pro nastavení zvukovky přepneš na Line-IN.