Zvuk na pc

Dobrý den uvítám jakoukoliv pomoc už si nevím rady vlastním tuhle grafickou kartu problém je v tom že mi grafika blbne od prvotního spuštění v mém pc konkrétně jde o zvukový problém obraz jde bez problémů nainstalování ovladačů proběhlo bez sebemenších problémů několikrát jsem odzkoušel ovladače odinstalovat a znovu nainstalovat ale bez úspěchu odzkoušeno na systém Windows 7 64 bit taktéž odzkoušeno na Windows 8 64 bit problém přetrvává přesněji jde o nepravidelné výpadky zvuku následně zvuk po pár sekundách znovu naskočí je možné že je grafická karta vadná nebo jde o jiný problém ?

Odpovědi na otázku

Konkrétně je to tato http://www.czc.cz/asus-rog-matrix-r9290x-p-... kupovaná zhruba před měsícem