» Poradna » Notebooky

Zvuk jde do sluchátek i integrovaných reproduktorů zároveň

Zdravím, po aktualizaci 1903 build 18362.295 jsem měl po restartu komplet odinstalované ovladače zvuku, tak jsem je nainstaloval, ale od té doby mi valí zvuk do sluchátek i integrovaných reproduktorů zároveň. Zkoušel jsem různě klikat v nastavení zvuku nebo v Realtek HD audio manager, ale jediná změna které jsem docílil byla že čel zvuk pouze do sluchátek nebo pouze do repráků. Budu rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

Jestli jde o notebook, tak by se měly vestavěné repro při připojení jacku na sluchátka mechanicky odpojit.

Do aktualizace tomu tak bylo..

A co bys chtěl docílit ???

Aby mi šel zvuk pouze do sluchátek když je připojím? A ne do obou zároveň? K čemu ty sluchátka pak jsou

Pokud je tam audio AC97, tak se to přepojuje čistě mechanicky, s aktualizacemi to nemá nic společného. Pokud tam je HD audio. zkusil bych reinstalovat správný (z webu výrobce NB)ovladač.

Odinstaloval jsem komplet Realtek a z ASUS podpory stahnul nejnovější a zdá se že to už funguje

Teď ještě zakaž aktualizace ovladačů. Jinak se to může opakovat.