» Poradna » TV, audio a video

Zvuk do sluchátek

zdravím,potřeboval bych poslouchat zvuk z piana(casio ct s 300) a z počítače na jedny sluchátka( hyperX cloud II) , existuje řešení? třeba redukce nebo tak něco děkuji

Odpovědi na otázku

Teoreticky můžeš mít "redukci" kde připojíš oba vstupy a jeden výstup, 3,5mm jack rozdvojky stojí pár desetikaček. Ale problém nastane v tom že to nemusí fungovat vůbec nebo nebudeš mít zcela pod kontrolou hlasitost, nebo to bude celkově dělat neplechu, znít špatně....Ideální řešení bude nějaký směšovač/mixák který ty dva vstupy smíchá dohromady a pošle na jeden, nebo víc výstupů.

Teoreticky můžeš udělat tohle, ale problém nastane v tom že to nemusí fungovat vůbec. - To je jedna z nejlepších rad co jsem tu viděl

dobře děkuji

Pokud to není notebook, ale desktop, tak má Line-in vstup na zvuk, tam bych zapojil sluchátkový výstup piána. Sluchátka zapojil normálně do PC.Pak bude zvuk piána součástí výstupu zvuku na PC, počítač bude fungovat jako mixák aniž bys musel kupovat další zařízení.

Asi tak, nejjednodušší možnost a nepotřebuje žádné externí zařízení

Případně by to mělo jít i opačně. Ty klávesy mají Audio-In vstup, tak tam píchnout zvuk z počítače a nechat klávesy ať fungují jako mixák.