» Poradna » Programy

Zvuk do LCD televize, dovoz z Německa

dotaz :je potřeba nainstalovat český zvuk do televize dovezené z Německa

Odpovědi na otázku

Není třeba, ale v případě nouze to půjde nastavit v obslužném menu.

-rozdíl mezi zvukovou nornou používannou ČR a D není = máte to špatně nastaveno
-problém s jazykem v menu může být , ČJ tam nemusí být na výběr = oslovte servis dané značky

Tomcat má pravdu.
TV z německa /LCD/, zapojena, a hraje - menu pochopitelně v češtině není.

to nieje také isté,Nemecko má PAL B/G,Čechy PAL D/K,pokial je to náhodou televízor určený pre D/GB/NL/UK-trhy ,tam PAL D/K norma nemusí byť a to môže byť problém,nie všetky televízory sú automaticky univerzálne PAL D/K/B/G s možnosťou prepínania,je ich síce dnes už mizivé množstvo,ale pokial má človek smolu,môže na taký velmi lahko v zahraničí natrafiť

no , nie som si 100% istý tvojou odpovedou...skus aspon jeden model napisat na ktorom nepojde u nas zvuk....

nie, staci naladit cesky kanal a telka "promluvi"

áááá - promluvil znalec - tys tu ještě scházel.