» Poradna » Notebooky

Zvrat v psani na notebooku

Dobry den,prosim vas o radu ,neco jsem zmacknul na klavesnici na svem notebooku ,asi nejakou zkratku nebo co ,a ted mam prehozene znaky,a nektera pismena ,misto y pise z ...nevite nekdo jak to vratit zpet

Odpovědi na otázku

ALT+Shift

v dolním pravém rohu by mělo být napsané CZ nebo EN, je třeba na to najet a dát CZ

suuuuper díííky moc :)

Myslím, že bys to našel v návodu. Nepíšeš typ notebooku, ani jestli ti to píše českou diakritiku. Možná jsi jen přepnul na anglickou klávesnici. Zkus hledat i v nápovědě Windows.