» Poradna » Programy

Zvláštní sekání her a aplikací podruhé

Zde navazuji na www.zive.cz ...
Zvláštním způsobem se mi sekají hry a aplikace. Jedou naplno (cca 120 fps) a zniceho nic na pul s. zamrznou (nekdy i vic) v intervalech od nula sekund az po nekolik minut (0 sekund - tim je mysleno ze se obraz pohne o nekolik snimku ale zase zatuhne) .Pri tomto zamrznuti se zpomali vetrak, pri rozmrznuti se zase rozjede. U nekterych aplikazi a her pomohlo "V registrech v "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile" nastav "NetworkThrottlingIndex" na hodnotu ffffffff z puvodni hodnoty 0000000a" u nekterych (Sniper Ghost Warrior, S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl) ne. Stale nevim jak to vyresit. Moc, moc a moc prosim, kdo vi co s tim poradte. Uz nekolik mesicu hledam navod jak to vyresit, zkousim ruzne veci, ale nemuzu nic najit a nic se mi nedari

Odpovědi na otázku

maš tam cpát hry, jenom na ktery staci stroj

Neni rozdil mezi nejslabsim (cca 300FPS) a nejsilnejsim (cca 100FPS) nastavenim hry. Dela to porad i u starsich veci. jeste pro informaci mam win7, tim to taky mozna bude.

ty musis byt nejaky extra, ked mas zvlastne sekanie hier. Ja mam uplne standardne sekanie hier.

Ten stroj je "čistý"? Prověřený log, zda se "něco" v inkiriminovanou dobu nespouští. Otevřít case, pustit výkonný větrák, stejné! podmínky a prověřit.

Mně, tohle začalo dělat, když mi odcházel, větrák, na Procesoru Intel Pentium IV., s Jádrem NortHwood, na Frekvenci, asi tak 3 GHz, a na Frekvenci, sběrnice, asi tak 800 MHz, (FSB, tohohle, procesoru Intel Pentium IV., s Jádrem NortHwood, do SOCKETu 478, prostě, procesor, se přehříval, při větším, zatížení, když se na něm, větrák, Arctic Cooling Super Silent 4 Ultra, točil, na asi tak 300 Ot./Min., když dříve, se na něm, myslím, točil, na asi tak, 1 800 Ot./Min., a tak ten procesor, Intel Pentium IV., s Jádrem NortHwood, začal, při větším, zatížení, vkládat, prázdné, instrukce, aby se neupekl, a tím, pádem, tedy, snižoval, svůj výkon, a z toho důvodu, se mi, sekali, hry, tak teď, jsem tam, zase, hodil, ten Intel Box, větrák, a díky, tomu že je tam, teď, značkový zdroj, Seasonic, asi tak 400 Wattový, s úččiností 80+, tak, teď, se ten, Intel Box, pokud, není , asi tak 28 Stupňů C, a více, v místnosti, tak, se ten Intel Box, točí, na Minimální otáčky, tedy, při 100% zatížení ve hrách, ty otáčky zvedne, ale jen asi tak o 100 Ot./Min., ale to je ještě, dobré, protože, když, zvedne otáčky, jen o 100 Ot./Min., tak ještě, pořád, není, skoro, slyšet, takže, to pořád, docela, jde, tedy!

komp to delal i kdyz byl novy

ja zas nemam standartni sekani her... me to jede na plno

dela to i v GRAW2, u vetsiny her i v menu