Zvláštní problém s připojením na wi-fi

4 odpovědi řadit od nejnovějších

20. 5. 2024 • 21:51

Dobrý den, posledních několik týdnů řeším zvláštní problém s připojením svého notebooku (Asus Zenbook 14) k různým wi-fi sítím. Při pokusu o připojení z místa vzdáleného více než asi 2 m od routeru se mi wi-fi v nabídce nalezených sítí buď vůbec nezobrazuje, nebo se k ní nedá připojit. Jakmile však s notebookem přijdu blíže k routeru, tak se notebook normálně připojí a připojení vydrží i poté, co s notebookem odejdu na původní místo. Připojení pak obvykle vydrží až do vypnutí a nového zapnutí notebooku. Stejný problém mám s několika routery v různých sítích. Při připojení na mobilní hotspot i přes ethernet kabel žádné problémy nenastávají. Poradí někdo, o co by mohlo jít a jak to řešit? Já jsem s rozumem v koncích 🙁

Nejoblíbenější routery

20. 5. 2024 • 21:56

mozno nieco s antenou.. urob si bootovaci usb nejakeho linuxu napr. ubuntu a vyskusaj sa pripojit v linuxe. Ked to bude rovnake, bude treba dat notebook do servisu, pripadne dokupit usb wifi.

20. 5. 2024 • 22:07

Linux bohužel nepoužívám, je nějaká možnost toto udělat přímo ve Windows 10?

20. 5. 2024 • 22:17

potrebujes zistit, ci je problem v ovladacoch wifi, vo windowse alebo v hw wifi. Takze najskor to musis otestovat v inom OS ako je tvoj aktualny windows. Preto linux live. Ale mozes si stiahnut Hirens boot cd, to mas akoze windows bez instalacie.

20. 5. 2024 • 22:18

ked to tam pojde spravne, tak staci preinstalovat windows, ked nepojde spravne, tak najlacnejsie riesenie je usb wifi

Určitě si přečtěte

Články odjinud