» Poradna » Notebooky

Zvlastne spustanie notebooku

Dobry den,mam notebook Lenovo G510.Problem začal asi včera mal som pustení VMware player a vnom ubuntu 12.04 LTS, ktore mi zamrzlo v podstate cely windows tak som to vypol podrzanim power buttonu.Ale ked som ho hned na to pustil tak sa zapínanie spustilo ale obrazovka ostala čierna a nič sa nedialo (bolo počut ventilator a nejake veci v notebooku) čakal som aj 15 minut a nič sa nedialo tak som to vypol a zapol znova sltačal som to rozne :D a zrazu sa zapol, potom som skušal aj tlačitko ONEKEYRECOVERY, aby som sa dostal do UEFI a tiež na nejaky pokus to vyšlo ale tak aj tak si stým neviem rady.Nechce sa mi apinať vždy notebook na nejaky 5-krat, tipos-bingo.Dakujem za vsetky rady

Odpovědi na otázku

Prečo púšťaš Ubuntu v VMware Player, t.j. v Microsft Windows?Veď to je zvrátenosť.

nemáš připojený něco do USBéčka?vyzkoušej zakázat v BIOSu USB Legacy a Secure boot