» Poradna » Ostatní

Zvládnu tohle překonvertovat?

Ahojte, chtěl bych se zeptat jestli by moje PC zvládlo překonvertovat soubor mkv na avi.
Konkrétně:

Complete name : MAKING OF Avatar Creating the World of Pandora BLURAY .mkv
Format : Matroska
File size : 1.54 GiB
Duration : 22mn 55s
Overall bit rate : 9 594 Kbps
Encoded date : UTC 2010-01-25 20:36:42
Writing application : mkvmerge v3.0.0 ('Hang up your Hang-Ups') built on Dec 12 2009 15:20:35
Writing library : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1
Video #2
ID : 2
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L4.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 2 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 22mn 53s
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 29.970 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
colour_primaries : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4, SMPTE RP177
transfer_characteristics : BT.709-5, BT.1361
matrix_coefficients : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4 709, SMPTE RP177
Audio #1
ID : 1
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format version : Version 4
Format profile : LC
Format settings, SBR : No
Codec ID : A_AAC
Duration : 22mn 55s
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 16 bits
Text #3
ID : 3
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : cz titulky
Language : Czech

Mám program MKV TO AVI CONVERTER verze 3.1

Na mém PC to skoro ani nejde přehrát mám:
Win XP PRO SP 3
AMD 1700+
GYGABYTE RADEON 9250
512 MB RAM
80 GB HDD

Tak se ptám jestli to na mém PC pujde překonvertovat a s titulkama. Dekuji všem za odpovědi.
Jak dlouho by to asi mohlo trvat? Jestli to lze odhadnout?

Luděk

Odpovědi na otázku

Predrecnik je idiot, ignorujte ho.

Vase PC to samozrejme zvladne. Ale za jak dlouho, to si netroufam odhadnout.

Ano pocitac to zvladne zkonverovat. Ikdyz nevim jak to bude s tema titulkama. Jestli je ten program z toho vytahne do nejakeho externiho srt souboru nebo jestli je vlozi natvrdo do videa.

A vzhledem k nizkemu vykonu procesoru hadam ze to bude fakt dlouha doba. Ale tak za jednu noc by to mel zvladnout i tenhle PC.

Ano, vzhledem k tomu, ze se jedna o pomerne kratke video, ocekaval bych cas v radu pul dne / jednoho dne.

kasli na to ! radsi si propoj pc kabelem s tv a ,,Making The Avatar" si pust rovnou na tv z pc v tom H264

Titulky si jenom vytáhni programem MKVextract z balíku MKVToolnix, to je to nejmenší.

Video pak hoď do nějakýho programu a převeď... půjde to, jenom trochu pomaleji. Navrhuju XVID okolo 1500kbps, rozlišení 720x400 a zvuk v mp3 dejme tomu 192kbps.