Zvládne fx6300 GK SAPPHIRE VAPOR-X R9 280X

Zdravím chci se zeptat jestli můj procesor Fx 6300 nebude brzdit R9 280X..Vím že jsou teď nové grafiky od Nvidie a taky RX 480 ale mám možnost si r9 280X koupit za cca 4000 tak nevím jestli si ji mám koupit

Odpovědi na otázku

Typický OOO:"procesor Fx 6300 nebude brzdit R9 280X"CPU není vybaven brzdovým pedálem, kterým by mohl přibržďovat příliš rozjetý VGA. VGA se vybírá na základě typu:- MB;- zdroje;a především podle potřeby (účel) a stavu financí.Typ CPU je pro volbu a funkčnost VGA naprosto nepodstatný.

MB: MSI 970 GAMINGZdroj: 600Wa učel hraní her a finance nic moc :D

Zdroj i MB to zvládne s velkou rezervou.Pokud na to máš, tak si s tím v pohodě zahraješ i nejmodernější pecky až do rozlišení FHD.

600W zdroj j stejne jako by jsi napsal ze zdroj je cerny. Uved jaky konkretni zdroj to je a jeho stari.

ČO je to ten Tvoj MMM?

R9 280x jsou kolem 4k na Aukru celkem bezne. Ale jestli mas jistotu dobreho kusu, tak to snad neni spatna koupe. CPU v nekterych titulech muze byt uzkym hrdlem, ale zase to nebude vetsinou az tak drasticke. Co mas ted za VGA?

R9 270X

Aha, no to se ale moc nevyplati menit, ne? Ten rozdil ve vykonu je pomerne maly. Jsou to modely velmi blizko u sebe. Leda bys na tu svou mel kupce za hodne dobrou cenu. :)