Zvisle ciary HP LaserJet 3015

HP LaserJet 3015
Z PC dokument vytlaci bez problemov. Ale ked kopirujem, tak mi krizom cez napisany text namaluje zhora az dole dve zvisle rciary. Vie mi niekto poradit co s tym? Dakujem

Odpovědi na otázku

Pokud je to jen při kopírování, tipoval bych na zasviněný scanner. Je to protahovačka, takže stačí skvrnka na tom snímacím okénku a udělá to pruh odshora dolů. Otevřít a vyčistit.

Zaujimave je ze ciary zacinaju takych 5mm od horneho a 50mm od dolnejo okraja papiera.
Neviem ci som schopny to vycistit bez toho aby som to dobabral este viac. Este som tipoval ci niesu odpalene nejake diodky alebo co je to co to tam ten txt osvetluje.
Problem je len pri kopirovani a pri skenovani. Pri vytlaceni textu z PC je to ok.

Opravujem!
5mm od dolneho okraja aj od horneho okraja.

Ta tiskárna netiskne až do kraje, takže to pořád tipuju na ten scanner.

Tak to skusim pozriet. Zatial dik.