» Poradna » Web a internet

Zviditelnění na YouTube -SIKISLP

Dobrý den,Áhoj,Jen sem chtěl poprosit o odběr na mém YouTube kanále a o sdílení na Facebooku nebo kdekoliv jinde LINK: http://www.youtube.com/SIKIS1LP Moc prosím :)

Odpovědi na otázku

Toto fórum bohužel není "reklamní stěna"Zkus to příště nenápadněji.např. takto: Někdo se bude ptát jak se instaluje procesor a ty náhodou budeš mít na svém kanálu "vhodné video" - musí být tvé dílo (právní podrobnosti necháme stranou) tak dáš odkaz na svoje video a můžeš připsat:"Brzy budou další videa kompletování počítače, můžete kliknout na tlačítko odebírat, aby jste o nic nepřišli a hlavně pokud máte jakýkoliv nápad či upozornění na mojí chyby za kterou se předem omlouvám neváhejte a napište do komentářů, ať mám náměty pro zlepšení, pro zvýšení užitečnosti mých videoprací pro Vás diváky."