» Poradna » Notebooky

Zvětšilo se mi písmo v Gmailu,chci vrátit zpět

zmenšit písmo v Gmailu

Odpovědi na otázku

třeba držet ctrl a točit kolečkem na myši.

Pokud neni mys, tak Ctrl a posouvat dvema prsty na touchpadu.Pripadne Ctrl-0 na klavesnici (nevim, jestli to funguje i s ceskym rozlozenim).

Funguje. Jinak to mívá v menu i browser - Firefox třeba:Zobrazit / Velikost stránky / Skutečná velikostU Vivaldi je to přímo v menu Zobrazení, obdobně mají nejspíš i další browsery.

Díky, díky!! Moc a rychle mi pomohlo, i když jsem potřebovala opačný směr Tj. omylem jsem si zmenšila. Teď už to zase vidím.-))

CTRL+0podrz ctrl a zaroven nulu