» Poradna » O Živě.cz

Zvětšený obraz na monitoru

Ahoj všichni, potřebovala bych poradit, jak zmenšit do původního stavu obraz na monitoru..Synovec mi něco zmáčknul a já teď nevidím celý obraz monitoru, děkuji

Odpovědi na otázku

podívat se do manuálu konkrétního monitoru a nejspíš přes menu monitoru provést nějaký reset nastavení. My výrobce ani typ tvého monitoru neznáme, takže ti sotva někdo může poradit víc.PS: tzv. OSD menu monitoru nezávisí na signálu z PC, musí fungovat vždy.