» Poradna » Programy

Zvetseni titulku u filmu

Ahoj. Mam DVD prehravac s podporou DivX a USB - poustim si na nem serialy a obcas mne .... male titulky. V pristroji jako takovem zvetsit nejdou - umi to nejaky program? protoze klasicky zvetsit pismena nejdou... Diky za rady :)

Odpovědi na otázku

Napadá mě jenom vytvořit přepočítanou verzi filmu který bude mít titulky napevno v obraze místo titulků sub/srt.

mám takový pocit, že ten prográmek se jmenuje VobSub, spouští se společně se stejně se jmenujícím video souborem. Titulky mušíš mít uložené jako *.sub a pak si s něma můžeš dělat co chceš

JJ, titulky stejne pojmenovane mam, takze je jiz jen upravit... Mrknu na to :) dekujiza rady :)