Zustanou soubory na disku pokud budu zvova instalovat windows?

Dobrý den chci se zeptat : pokud budu znova instalovat windows jestli mi zustanou soubory na pevnem disku?Pokud ne co mam delat aby mi tam zustaly?Disk neni rozdelen na vice casti je. Děkuju předem za rady!

Odpovědi na otázku

Celý ten dotaz je napsaný naprosto hotentotsky a už teď je jasné, že Ti nelze doporučit nic jiného, než to svěřit někomu, kdo už alespoň slyšel, něco o tom jakl se to dělá, ale stejně se zeptám co znamená věta "Disk neni rozdelen na vice casti je" ???

že není rozdělen na disk c disk d a podobně je prostě v celku!

Aha, tak to jsem z té věty opravdu nepochopil Néé, vážně, vůbec neuvažuj o tom že by ses do toho pouštěl sám, jsou-li Ti Tvá data milá ....

to tedy jsou

No, tak vidíš, takže najít někoho kdo má alespoň minimální pojem o tom co obnáší instalace OS Windows a svěřit to jemu.

Z toho si nic nedělej, ono to v té větě vůbec není je.Opravdu, tazatel ať sklopí hlavu a nechá to přeinstalovat spolužáka za dva číze z mekáče...

muže byt z kfc?

Mno, na to že nejsi schopen sesmolit jedinou srozumitelnou větu, jsi docela odvážný ...

To je v dnešní době běžné. Čím méně člověk zná a umí, tím více má sebevědomí. Takový je porevoluční směr výchovy mladé generace.

Dobře takže to tam nezustane to mi stačilo napsat dik pyčo

zas same nesouhlas od malych dětí

Něšlo odpovědět, když ta tvá věta o rozdělení disku je dvojznačná. Tak by ses mohl omluvit za chuby i za neopodstatněné nadávky.Jinak data musíš zálohovat, třeba někam na externí disk.

Děkuju že mi někdo odpověděl normalně!Proč bych se ale měl omlouvat za to že když něčemu nerozumim tak to tady snad napíšu ne?

A za nadovky se omlouvam!

Nepochopil. Za to se omlouvat nemusíš, omluvit by ses měl za tu dvojznačnou větu, ze které vůbec nevyplynulo jestli ten disk je nebo není rozdělený, a to je zásadní informace, Lidi tě na to právěm upozunili a chtěli abys to upřesnil. Takže tak.

aha omylem jsem se překlikl!takže disk neni rozděleny na vice částí je to jenom disk c!

na particii ostane všetko okrem adresára windows ak pri inštalácii particiu nedáš preformátovať, ale je dobré (ak nechceš format) dať osobné súbory do vlastného adresára (z "users....")

Děkuju

některé soubory ano, některé ne (typl bych ty, co vznikají při instsalaci na prázdný disk, /windows,)