» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zůstane OEM licence Windows 10 po downgradu na W7?

Někde jsem četl, že když upgraduji na Windows 10 a potom zase downgraduji na Windows 7, budu pak na stejném počítači moct zdarma upgradovat na Windows 10 i po 29. 7. 2016 (tj. po vypršení "bezplatné nabídky"). Teď o tom ale nemůžu nikde nic najít - je to tedy pravda, nebo jsem si přečetl nějaký nesmysl? Díky

Odpovědi na otázku

Digitální nárok je retail, nikoliv oem!Ano, pokud se to týká stejného hardware tak digitální nárok zůstává i po 29. 7.

Že tě to slovíčkaření baví.

Já cu vypadat inteligentně.

ano je to pravda.