» Poradna » Notebooky

Ztratila se mi ikonka žlutý panáček ja ho vrátit je mi 85let prosím pomožte. Dík

Teprve se na počítači učím, vždycky něco zmáčknu a divím se co se mi tam ukáže a takto jsem ztratila tu ikonku žlutého panáčka. Prosím pomozte mi najít a vrátit na lištu mou ikonku.

Odpovědi na otázku

Co ta ikonka dělala? Jaký program (aplikaci) ta ikonka zastupovala?

Zvládnete najet do nastavení a najít tam obnovu systému a provést to, nebo nemáte nějakého příbuzného který by to provedl? Jinak bohužel nevíme co je a k čemu slouží ikona "žlutého panáčka"....

Pozriet Koš..pravdepodobne bude v nom, prave tlacitko na nu a stlacit OBNOVIT.... malo by to tam byt

Ráno se mi ztratil z dohledu modrý panáček.Policista na křižovatce.Dobrý den přeji a nebo si ho někdo opět dělá.

Ty si vazne trol

AAA UZ TO MAAAAM....jedna sa o Google Maps....Musite otvorit prehliadac, tak ako to mate teraz.... Hore do riadka napisete nasledujuci text: maps.google.com a date Enter.... v pravom dolnom rohu budete mat toho panacika....Zelam Vam vela zdaru a obdivujem vas... zelam pekny den

este raz ten text:MAPS.GOOGLE.COM

Co to dát rovnou jako odkaz?https://www.google.cz/maps