» Poradna » Mobily

Ztratila jsem mobilní telefon, lze zachránit fotky z mobilu?

Dobrý den, ztratil se mi telefon htc (OS Androis). Chci zachránit fotky. Lze je z něho stáhnout nějak přes účet google? Nebo nějak jinak? Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano, lze. Pokud jsi zodpovědně ukládala fotky na google disk nebo google fotky. Stačí se přihlásit do googlu, v případě google disku existuje i aplikace pro pc, takže po instalaci dojde k synchronizaci webového disku s lokálním.V opačném případě fotky jsou pouze v telefonu a nelze je zachránit pokud se nedostaneš k telefonu.https://www.google.com/intl/cs_CZ/drive/https://www.google.com/photos/about/

Ztracený telefon lze za určitých podmínek a okolností i dohledat.https://support.google.com/accounts/answer/6160491

Pokud ma hodnotu nad 5000 je to trestny cin volej PCR

No, ..."ztratil se mi telefon..." to asi samo o sobě trestný čin nebude, musela by prohlásit, že jí ho někdo ukradl.

Je to trestný čin pro toho, kdo věc nad 5k zvedne a neodevzdá. Nebo si myslíš, že si můžeš legálně domů odnést obálku třeba se 180k, která někomu vypadla, když jel z za kšeftem?

Aj neodovzadanie najdenej veci je trestný čin . Keď niečo najdeš neznamená to , že je to automatický tvoje ! Karma je sviňa , dobehne ťa!

Ten dotaz má zkrátka neopakovatelné kouzlo, prostě je nádherný.Protože když ho ztratila, tak se k foto rozhodně nedostane. A k tomu, aby se dostala na úložiště, MT rozhodně nepotřebuje.Je tady prostě báječně.

Tvoje tvrzení je jako obvykle mimo... Pokud má zapnuté standardní synchronizace, tak má fotky na serveru Google.

Divím se i tobě, JB. Že nějak nechápeš, co je úložiště. Já ten termín používám teprve od včerejška, tak promiň.

Ukradli mě telefon cat31s z dobíjecí kartou.potrebuji fotky z toho telefonu