» Poradna » Mobily

Ztratil jsem mobil - Třinec GT-I8190

Ztratil jsem v třinci asi někde u penny lyzbicich samsung galaxy s3 mini. Co potřebuju vědět aby mi to lokalizovali? Vím IMEI aji ISIM simky co v něm je.Na simce je pin a bez simky to nejde zapnout a se simkou s jiným isim taky ne. Je v tom avast antitheft (pls nekomentujte ze pouzivam tento a ne jiný )ale mobil je vypnutý takže to nejde lokalizovat.Nevíte jestli jde mobil na dálku zapnout? Děkuju za všechny odpovědi které mi pomohou najít mobil

Odpovědi na otázku

pokud bych našel Galaxy S3 Mini a měl bych v úmyslu ho nevracet, tak bych nejspíš jako první věc vyndal SIM a jako druhou ho flashnul čistým systémem pomocí nástrojů, které Samsung sám distribuuje ... pak mu zbyde už jen ten IMEI ... no policii sice zkusit můžete, ale myslím, že bych se ho velmi rychle zbavil ...

Nahlas to na policii připrav si fakturu a pak skus obejít nejbližší zastavárny pokud by si ho tam objevil kontaktuj policii a jim to provozovatel musí vydat bez náhrady.

Jestli chceš nového "majitele" naštvat, nechej ho zablokovat. Ztráty ale policie neřeší, jenom krádeže. http://www.policie.cz/clanek/databaze-odcizeni-...

Ale to nemění nic na tom, že kdyby ho uviděl v nějaké zastavárně, takže by provozovatel této zastavárny musel mobil vydat.Stalo se mi něco podobného a policie mi řekla aby prošel zastavárny.

Zdravím, pokud už mobil někdo našel s úmyslem si ho nechat, tak už nejspíše provedl Hard Reset a pokud nebyl Avast Anti-Theft nainstalován s oprávněním ROOT, tak byl z telefonu vymazán. Zkontaktoval bych městský úřad nebo policii, zdali mobil někdo poctivý nenašel a nevrátil jej. Pokud na policii řeknete, že jste mobil ztratil, tak s tím nic moc dělat nebudou, kdyby Vám byl telefon odcizen může ho policie zablokovat na operátory v ČR, takže si z něj člověk nezavolá na našem území. Lokalizaci telefonů policie nedělá, pouze pokud by Váš případ souvisel s kriminální činností. Přeji, ať se Vám podaří telefon najít. Hezký den.

Avast je tam s rootem takže normální továrem se to nemaže a stock romkou jo. Je tam je CMW což nevím jestli na tom něco mění ale mobil je pořád vypnutý protože ho nejde lokalizovat ani přes wi-fi a při volání je nedostupný. Asi budu čekat až ho někdo kdo ho našel zapne

Čau,Myslím že sa ani nedovoláš..Mal si zapnutý pin kód a ked ti ho neodomkne tak sa ti nedovolá...Mal si si dať nejaký vzor..Teraz ked si na nom mal vypnuté wifi tak si ked tak mám povedať v zadku... :P

myslím že jsme jej našli

Dežo děkovat. Dobrá telefon.