» Poradna » Mobily

Ztráta telefonu

Dobrý den chtěl bych se zeptat ztratil jsme mobil v horách a je bohužel vybitý dá se nějak lokalizovat poloho vybitého mobilu děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Možná až ho někdo najde a nabije do té doby smůla

Pokud jsi měl aktivovanou nějakou službu pro nalezení při krádeži a podobně (spousta výrobců je do OS dává), zjistíš na webu poslední polohu před vybitím. Jinak jak píše kolega výše.

Nemohu se prihlasit bez telefonu.

prosim o pomoc najit telefon stale mi zvoní stratila jsem ho radvanicich u trutnova