» Poradna » Programy

Ztrata hesla

mam notebook s OS windows XP home sp2,zapomnel sem heslo k prihlaseni,ale jelikoz mam jeste nastaven scan na prst(otisk),tak se pres nej prihlasim.ale potreboval bych se zbavit toho hesla,pokud mozno ve win.registry?dik

Odpovědi na otázku

Spíš než v registrech ho najdeš v šuplíku.Přeinstaluj Widle a je to

Ak sa prihlasis do Win tak skus ovladacie panely - uzivatelske konta, uvidis co sa da (skus ci nejde zrusit heslo, prip. vytvor noveho pouzivatela, skopiruj profil a terajsieho pouzivatel zrus, apod.)