» Poradna » Ostatní

Ztráta hesla ke googlu díky ztrátě mobilu i ověřovacího čísla mobilního jak se d

Ztratil jsem mobil a mám nový jenže sem zapomněl heslo k účtu Google a mobilní číslo mám též nové staré jsem měl k ověřování.no prostě chci se přihlásit ke svému účtu Google ale nevím jak .poradi nekdo

Odpovědi na otázku

Heslo nemáš, mobil nemáš, číslo nemáš.

Tak to smůla.

Třeba má ještě vytisknuté ověřovací kódy, neboť si jistě pečlivě pročítal všechny odkazy, co mu Gůgl při zřizování účtu poslal.Nebo kontaktuje operátora a na staré ztracené číslo si nechá udělat novou SIM, protože si jistě od té SIM skoval papírový obal a plastovou kartu, z které si SIM vylomil. A jistě SIM spravuje pomocí samoobsluhy, tak přes ni si požádá o novou SIMNebo se přes počítač přihlásí do Gůglího účtu, protože si přihlášení pamatuje prohlížeč.To je všechno, co může udělat.

Jak dlouh sem chodis? ze ses tak naivni :DDIMHO overovaci kody jsou jen zaloha k 2FA, ale kdyz nemas heslo tak se s tebou google nebavi vubec o 2FA.

Stále věřím, že mezi plevama bude aspoň jedno zrnko. S těma kódama máš pravdu, předsedo! Sem si to přečetl znovu po létech:Přihlášení pomocí záložního kódu Najděte své záložní kódy. Přihlaste se do Gmailu nebo jiné služby Google. Zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Až budete vyzváni k zadání ověřovacího kódu, klikněte na Další možnosti. Vyberte Zadat jeden z osmimístných záložních kódů. Zadejte záložní kód.

Ses jeste mladej, to se naucis :D

Abych se to ještě stihl naučit. Už mě v šalině pouští mladí sednout.Na svět sem blbé přišel a blbé z něho odejdu.

@Diskař: Lenže on ani toto: "Zadejte svoje uživatelské jméno a heslo." NEVIE! Zabudol (lebo nemá notes s heslami ) - takže mu to bude všeobecne na (vieš čo - je to hnedé, teplé, "voňavé").

Ve 3:42 bych si na heslo taky asi nevzpomněl.

Pokud máš paušál, tak sis mohl číslo nechat. Zajít na pobočku, říct že jsi ztratil mobil, oni starou SIM kartu zablokují a dostaneš novou se starým číslem.

A pokud by měl klasickou předplacenou kartu, tak opět stačí zajít na pobočku operátora a říci mu co se stalo. Operátorovi stačí předložit informace o SIM kartě (PUK, případně PIN) a číslo převede na SIM novou .Osobní zkušenost když mi odešla SIM karta od O2. Novou jsem dostal na počkání.

Řekl bych to tak, že jsi měl google účet. Nový mobil, pořiď si nový účet Opravdu je "chytrý nápad" mít jako jedinou možnost obnovení telefonní číslo na neregistrované předplacené kartě. Každý zodpovědný člověk tam má ještě minimálně sekundární mail a ideálně ještě aspoň jedno tel. číslo. No a jako poslední možnost záchrany, google ještě nabízí číselné kódy, které si vytiskneš nebo opíšeš na papír, který založíš někam, kde ho i za pár let dokážeš najít. Pokud nic z toho nemáš, tak bohužel, nemáš už ani google účet.

Ani u anonymnni predplacenky clovek nemusi prijit o cislo. Ale nesmi ztratit kody z te puvodni plastove karticky.

Jj, vím že nějaké možnosti jsou, ale dnešní frikulíni na to kašlou. Hlavně aby to co nejdřív fungovalo, myslet na zadní kolečka (náhradní možnosti, "co kdyby...") zbytečně zdržuje, však se to pak nějak udělá

...."však se to pak nějak udělá"..jj, pak chodí "brečet" na poradnu, zde se max. dozví, že to nemá řešení a z poradny odchází s ksichtem.

Každé číslo (i předplacenou kartu) lze spravovat na internetu a tam si lze objednat i novou kartu se stejným číslem. Jenže to by ses musel na tu internetovou samoobsluhu připojit dokud jsi tu SIMku měl - vytvořil by sis u operátora uživatelské jméno a heslo, kterým by ses mohl přihlašovat. Teď když už SIM nemáš, tak operátor nemá jediný důvod ti věřit, že ta SIM byla někdy tvoje. Takže teď už asi nemůžeš dělat vůbec nic.

ak dobijal kredit z uctu, tak asi ked som 20x z rovnakeho uctu poslal peniaze na to cislo, bude sim moja... ci? Inak nechapem ako mozete mat anonymne simkarty, my take nemame a je na to x dovodov.

A co kdyžs dobíjej svojej frajarke. Ha? Tento argument je vadný. Kromě toho SIM je majetkem operátora.A jak můžeme mít anonymní SIM? Protože nejsme ovce? Navíc jejich registrace je chujovina. Jak zrovna u vás, na Slovači, ukázal případ Kuciak. Pachatelé měli SIM registrované na někoho v Hornéj Dolnéj a tam stopa skončila. Kdo chce, ať si ji registruje, pokud si potřebuje držet telefonní číslo nebo má na to tvých x dovodov.

Ano, to je jeden z rozdílů mezi ČR a SR. U vás anonymní SIM zakázali, u nás ne.

Jenže pro operátory takové služby určitě zajišťuje externí firma, např. COMGATE. Už živě vidím, jak operátor třeba z Vodafone linky bude volat do COMGATE a prosit je na kolenou, aby mu řekli, přesně z jakého účtu nebo z jaké kreditky si borec naposledy dobil kredit.

Strata hesla ke google uctu

Prosím už nemám registrační telefon a zapomněl jsem heslo k účtu,nutné ho potřebuju prosím o pomoc Michal Kučera 4.2 1988

Ztratila telefon nevim heslo ani tel cislo nemam

Zdravím Stala se mi ne moc hezká věc mám mobil který jsem obnovil a chce to odemknout pomoci Google jenom ze do toho se nemohu dostat protože nemám starou sms kartu a e-mailem to nejde ověřit totéž děla i Google účet děkuji za rádi