» Poradna » Ostatní

Ztráta fotek z mobilu

Dobrý den, v mob. telefonu jsem mel na 16GB pamětové kartě asi 450 fotek, a dále nějaký alba s obrázkama. Ješte včera jsem tam všechno mel a dneska už tam je najednou jenom cca 50 fotek. Nevíte co se mohlo stát? nic sem nemazal...telefon mám asi 2 měsíce. Sony Ericsson NEO V. Pamětová karta microSD 16GB Kingston

Odpovědi na otázku

a vyzkoušeno strčit ji do počítače?

zatím jsem mobil pripojil pomocí kabelu. takhle se to chová jako fleška, vyskočí mi nový disk např: j a v total comandru tu microSD procházim. Čistě samotnou kartu jsem do PC zatím nezkoušel, jsem na ve škole, doma budu o víkendu

zkusil bych kartu rovnou do kompu a pokud tam fotky nebudou, tak zkusit soft Recuva (je free) - ten leckdy zachrání i smazané fotky.

A tu kartu micro SD tam jako navolim tak, ze na to jenom kliknu a dam scan a uz to poleze? Nejsem na to zrovna chytra :(

Tak mi to udělal amarád, a totálně všechny fotky jsou poškozene, nevíte nekdo co s tím?

Taky mám stejnej problém,měl jsem fotky a už je nemám.. není možné, že mi to telefon sám ňák synchronizoval ? Třeba pomocí googl účtu ? V telefonu je nikde nemůžu najít.. Mám telefon Samsung galaxy s3 .Děkuji za rady