» Poradna » Mobily

Ztracený mobil

Dobrý den, včera jsem ztratil mobil a nevím jak ho najít. Jsou na něm zapnuty data a při prozvonění vyzvání. Funkce od Googlu "Find My Device" mi nepomůže protože Gmail účet si nepamatuji. Je tu tedy nějaká jiná možnost jak telefon najít?

Odpovědi na otázku

Prozvánět a hledat ...

Ako je možné zabudnúť mail??? Password memory nepoznáš, však?

Mám těch mailů asi 10 a v mobilu je nějaký, který si nepamatuji.

Máš 10 mailů u gmail.com?

S mailami obchoduješ? A neposlal si z neho nikdy mail? Aj keď zrejme ani to by Ti bez hesla nepomohlo. Opakujem sa: nainštaluj si správcu hesiel.

Tak se podívej do všech těchto účtů přes web a zjisti ke kterému je ten telefon přihlášen.

10 mailů? Jinak pokud máš mnoho hesel na všechno možné, tak na to se hodí nějaký "heslovač", třeba KeePass, pak si pamatuješ jen to jedno heslo pro přístup k souboru, ve kterém si ty hesla ukládáš, soubor je šifrovaný.

Pokud jsi zapomněl mail, tak jsi hloupý a máš smůlu. Za blbost se platí...

Nevím kdo a kdo mi dal minus a proč, protože je to pravda, uživatel je prostě hloupý :)

Muzu se jen pridat, za hloupost se plati. Typuji ze tento clovek netusi k cemu je vlastne takovy google ucet a jake ma funkce. Proste po kazde koupi telefonu udela novy ucet a pak je z toho tahle situace......

Tohle dělají skoro všichni.S každým novým smartfounem nový gmail protože ten předchozí si už nepamatujou

No ale to je jejich blbost...

Jo... miluju ty tupe vyrazy kdyz se na vanoce nove obdarovanych v pribuznych zeptam na jejich Gmail ucet, abychom aktovovali jejich novy androjidi telefonek (ktery stejne nejpozdeji do leta rozflakaji)... Tupe zirani, dotaz coze to je ten gemajl, atd. a tak se vytvari novy... co na tom ze minimalne synchro kontaktu a fotek by fungovala...

co je to za kravinu? To bych si jako u nového telefonu mělo znova nahrávat všechny věci do kalendáře, gmailu, keep apod.?I kdybych ten Gmail nepoužíval jako hlavní, tak si u něj aspoň nastavím jako "záchranný" mail svůj "normální" běžně používaný email třeba na Seznamu.

Ano,přesně.Ale tohle těm lidem nevysvětlíš To už jsem vzdal,pokaždé jsem to z nich páčil a pokaždé se zakládal nový účet.A to se každý rok opakuje Ve svém okolí mám zhruba až 10 lidí co maj jeden gmail,na něm fungujou a chápou proč.Zbytek-nový mobil=nový gmail Katastrofa

jo a pak je supr když si někdy udělají reset do továrního a telefon chce stále tvrdošíně původní gmail a nový ti nepomůžea dál tě nepustí sem ted řešil na huawei

Lidska hloupost je koukam neomezena.

Za hloupost se platí, s telefonem se rozluč a příště až budeš něco v mobilu registrovat, tak si to napiš do nějakého správce hesel, ta lenost nenapsat to bývá někde pěkně drahá.

Doufal jsem, že tato poradna má nějakou úroveň, ale vidím, že jsem se zmýlil.Míto toho, aby mě někdo rozumě poradil, tak jen nesmyslné urážky.Chcete se zviditelňovat a ukazovat jak jste "moudří" ?Jste hlupáci, protože kdyby jste něco věděli, tak poradíte !!!

A co bys chtel poradit, kdyz jsi udelal vse proto, abys v pripade ztraty telefon nikdy snadno nenasel. Takze telefon prozvanej a doufej, ze ho najdes driv nez se mu vybije baterka nebo nez ho najde nekdo jiny. Alternativou je navstivit obchod a poridit novy telefon, ke kteremu uz si snad budes pamatovat gmail a heslo. Kazda sranda neco stoji. Nakonec te to bude stat jen par tisicovek, coz neni tak hrozny. Vzdy muze byt hur...

Vždyť jsem Ti poradil abys prošel všechny maily a koukl se ke kterému je telefon přihlášen. Udělal jsi to?

Ty si nepamatuješ svoje účty, které máš v mobilu a my jsme hlupáci? :D A co bysme ti asi tak vole mohli poradit, myslíš, že ti zjistíme tvoje účty nebo co? Ty seš pořádné máslo ;)

Asi chce abyste šel s ním hledat ten telefon xD

Jasně, takže lidi tady jsou hlupáci, ale mají vymyslet způsob, jak najít ztracený telefon, ke kterému nejste ani schopen si zapamatovat si přihlášení...Jedinej hlupák jste tady vy, nejenže ztratíte telefon, ale ještě k němu nemáte údaje. Obojí vaše blbost.Jo a abyste neřekl že jsem neporadil, tak jediná rada - sežeňte široké příbuzenstvo, utvořte rojnici a hledejte Nic jiného v této situaci jaksi nepůjde.

Přemo, nedavej sem příšte vlastní křestní jméno, nebudeš reakce tak prožívat.

To fakt není o jméně :)

Určite , stačí ho prezvoniť tam , kde si ho stratil ! Len aby ho pri tom nenašiel niekto iný ! Pri prezvonení vyzváňa ? len o 500m ďalej od teba ? Alebo ho počuješ ? Len prezváňaj , až do vybitia baterie !

Nijak, kup si nový. A zablokuj si SIM kartu.Co chceš, jestli ho někdo našel tak je dávno v nějakém bazaru.

ad1/ poradna úroveň má, ale předpokládá se, že ji bude mít i tazatel ad2/ máš problém s chápáním textu a když jsi v něm radu nenašel, tak za to nikdo nemůže ad3/ jsi šlendrián, který ani neví, s jakým (kterým) mailem má (měl) spárovaný mobil ad4/svalovat vlastní neznalost, neschopnost a přístupna druhé a ještě říkat, že jsou hlupáci, to chce opravdu buď velkou dávku drzosti,nebo omezenosti ad5/ příště si o tom alespoň něco přečti a hlavně se nauč = nebudeš sem muset chodit + ušetříš si trauma a všem, kteří se ti snažili pomoct čas ad5/za výčet faktů a tuto radu děkovat nemusíš.

Dovolím si Vás opravit na konci to mělo být "ad6" já jen aby tazatel nehledal záminku v pokračování nesmyslné diskuze

.... díky za upozornění. Docela mne "Přemysl" nadzvedl. Teď se budu muset modlit a doufat, že tomu tak nebude.

Třeba ho někdo našel, jestli má číslo na zavolání aby kdyby ho někdo našel tak by měl zavolat. No a pokuď nemá ani ten email ani zálohový číslo (ztracení) tak co dělat.