» Poradna » Mobily

Ztracený mobil

Ahoj, mám hrozný problém. Bratr mi někde doma ztratil mobil, ale bohužel si nepamatuje kam ho dal, taky co chcete od 3- letého dítěte. Jelikož jsme byli u příbuzného na návštěvě tak jsem měl vypnutý zvuk, hledal jsem ho i po tmě, jenže než jsem stačil obejít celý byt tak se mi ozvalo že je volaný účastník nedostupný. Takže předpokládám že se vybil. Dal by se nějak ten telefon najít?? Je to HTC wildfire S, prý by se dalo nějak najít podle HTC sense, jenže to musí být připojen k WIFI. Poradíte prosím???

Odpovědi na otázku

Buď rád,konečně budeš mít klid.Bratrovi kup dort.

Nějaká inteligentnější odpověď??Sorry, ale takovýhle odpovědi opravdu zbožňuju, když žádám o radu a tohle mi někdo napíše

vybitý se rovná že spí jako zabitý, co bys chtěl slyšet. Někdo si dává do mobilu kus železa a pak ho hledá minohledačkou bebo magnetem. Projít bráchovy hračky a použití pamperzy

Jestli jsi ho fakt vybil, tak ho podle mne nijak nenajdeš. Je docela zvláštní, že by se ti vybil tak rychle. Tos ho prozváněl půl dne?Podle mne budeš muset prohrabat byt - jinak to nepůjde... Nějak by přece mělo jít vymezit oblast, kudy se to dítě s telefonem pohybovalo. Nebo jako fakt půjčíš svůj telefon tříletému děcku a necháš ho bez dozoru? Vždyť ti ho mohlo taky zničit...

Nepůjčil, sebral mi ho

Ty budeš asi mladší,než bratr,jak to vypadá.

Hledej, šmudlo. Určitě bude v mixéru. Když něco nemohu najít, většinou je to vždycky v mixéru. Ale může být i jinde, třeba za radiátorem, samozřejmě.

prohledej mu hračky. Kdyby tam mobil nebyl, tak aspoň vezmi nějakého rukojmí z řad hraček. Bude se ti líp vyjednávat.

Třeba letěl z okna. ☺

čúrat

HTC sense ani jiné vyfikundace na nalezení kradeného mobilu ti v bytu nepomůžou. I kdyby to hlídalo polohu přes GPS, v bytě bude tak mizerný signál, že zjistíš že poslední lokace mobilu byl tvůj pokoj +- tak 5-10 metrů.