» Poradna » Programy

Ztracený dokument word 2007 pomoc

Dobrý den,dnes se mi stala taková podivnost,potrebuji poradit. Otevrel jsem si dokument ve wordu,neco jsem si tam precetl a poupravil potom jsem dokument krizkem zavrel,zeptalo se me jestli chci ulozit zmeny dal jsem ze ne protoze veci ktere jsem v dokumentu upravil jsem nechtel ukládat,dokument se zavrel a kdyz jsem ho chtel pozdeji otevrit tak tam vubec nebyl. Misto toho se objevil v predslozce OBNOVENÝ DOKUMENT ale je to v textovem dokumentu a když ho otevru jak v textovem tak ve wodru tak tam jsou same otazniky,co s tim? dekuji za vsechny rady.

Odpovědi na otázku

"co s tim?"1. Zanadávat si na Majkrosoft2. vytáhnout dokument ze zálohy a pokračovat3. jestli nemáš zálohu, tak vyhrnout rukávy a pustit se do práce znovu

a) víte, kde ten dokument leží na disku?b) máme tomu rozumět, že soubor zmizel z disku?c) co je to předložka? nějaký adresář určený pouze pro dokumenty v hebrejštině nebo to nemá s předkožkou nic společného?d) word není textový dokument?

Pravoklik > vlastnosti > obnovit předchozí verzi(pokud je zapnutá ochrana systému na přísl. disku)

hľadaj na disku príponu *.asd, *.wbkCesta: C:\Users\<users>\AppData\Roaming\Microsoft\Word\Ukladanie na automatické obnovenie Dokument1.asdOtvor tento súbor Worde.Prípadne si schrasti program;- Stellar Phoenix Windows Data Recovery - Professional.Je platený, ale vyštrachá z disku aj nemožné, pokiaľ neboli prepísané dáta. Moja objektívna skúsenosť. TOP, No1.

tuhle cestu nemuzu vubec najit

mám XPčka Profesional SP3

Spustit program WordV menu Soubor dole jsou minimálně adresy 4 posledních otevřených dokumentů. Měl by tam být uveden.Pak již jen 2x kliknout na hledaný soubor

Píše to tento soubor nelze najít.

A odkud jsi ten dokument otevřel? Přímo ze svého disku nebo třeba rovnou z mailu?

Měl jsem ho normalně na disku.

Tak ho obnov z jeho úložiska, programov na Recovery Data je mrtě. Už by som za ten čas tvojej onánie zosmolil diplomovkou; *bezpečné ohýbanie plechov pri zachovaní polúcií na území polárneho medveďa.