» Poradna » Programy

Ztracené záložky v Chrome

Dobrý den,Používal jsem Chrome bez přihlášení k účtu a přidával jsem si do něj záložky. Dnes jsem se chtěl přihlásit do služby pomocí Google účtu, ale nevšimnul jsem si, že mě to přihlašuje i do Chrome. Tím se mi načetly steré záložky z účtu, ale smazaly se mi všechy záložky, které jsem měl uložené během používání bez účtu. Po odhlášení je Chrome bez jakýchkoliv záložek nebo historie.Dá se nějak obnovit původní stav před přihlášením?Děkuji

Odpovědi na otázku

Standardní postup:1) Boot ze záchranného média.2) Připojení externího média se zálohou OS.3) Obnova původního stavu OS ze zálohy.

Zdravím, vidím že dotaz zůstal bez odpovědi a mě se stalo totéž, přijel syn a že koukne na maily... Stalo se mu totéž, i když mám pocit, že omylem při odhlašování ťuknul na synchronizaci!?!Tak se chci zeptat, jestli jste to vyřešil a jak?Díky

laboroval jsem s mobilem a zmáčkl synchronizaci a záložky zmizely nevím jak dál. Prosím o radu jsem starý amatér.