» Poradna » Programy

Ztracene soubory

AhojChci se zeptat, stahl jsem si wowko v raru (10mb) pote jsem v tom raru rozklikl wow.exe a zacali se instalovat soubory (cca 20gb) takze ten rar mel najednou 20gb+- a neco se tam pokazilo tak jsem ten rar smazal a odstranil z kose ale bohuzel na disku mi to furt bere misto a ja to proboha nemohu najit prosim mohl by mi nekdo poradit? Zkusil jsem prohledat snad celej Disk C ale nikde nic nevite jak to vystopovat? Dekuju.

Odpovědi na otázku

kdyz mi neco zere misto zapojim malwarebytes a doplním esetem. Jsou i jinéZrovna pracuje eset i když z jiného důvodu, něco už našel,

Prelez premenné - temp, tmp a body obnovy. wow.exe je blbá hra, ak nie je maskovaný spyware.

Nj, to musíš ten rar nejdřív rozbalit a pak klikat na nějaký exe. Jinak někdo tu uváděl program co ti zobrazí kolik zabírají jednotlivé adresáře (zkus hledat). Já si to obvykle nechám zobrazit v totalcommanderu či jemu podobných (mezerníkem kliknout na adresář a ukáže se jeho velikost). Takhle se proklikáš až kam potřebuješ. :)

spust cleanmgr.exe a smaz co potrebujes. Muze to byt v temu, cache prohlizece, volume shadow copies.MPP.S. jedna se o legalni stazeni, ze?

Ak by OS ten súbor "zálohoval" do SVI, vyrieši to iba zmazaním bodu obnovy, alebo HBCD istí všetko

1. wowko čisté, alebo zablšené?2. "mb" a "gb" je podľa akej normy? m-mili, ale g je čo? gram? Nauč sa jednotky!3. aj pomocou total commandera sa dá zozbraziť celý disk/všetky súbory okrem SVI, ale všetko istí HBCD. Nabootuješ, prezrieš disk a vymažeš čo chceš, aj SVI aj OS ak chceš. Nič nebude chránené proti čítanu a zápisu. Samoz. nuntnosť zapnúť zobrazenie skrytých a sys. súborov.