» Poradna » Mobily

Ztracené heslo od "hesla na ochranu soukromí".

Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat pokud jsem zapomněl heslo, ale i zabezpečovací otázku od ochrany soukromí v nastavení Androidu?

Odpovědi na otázku

Co to je "heslo a zabezpečovací otázka od ochrany soukromí"? Myslíš tím Google účet? Nebo to je k nějaké aplikaci? Nebo přímo zámek telefonu?

je to k zamku aplikaci

A telefon je to jaký? Tohle není standardní funkce androidu. Chceš poradit a informace z tebe tahat jak z chlupaté deky...

je to telefon realme c 21

No, to je nejspíš nějaká funkce výrobce. Nechci ti brát iluze, ale to heslo a kontrolní otázky jsou tam právě proto, aby se k tomu nedostal nikdo, kdo ty informace nemá

Nejde použít gesto nebo otisk prstu?

nejde.
Pouze zodpovedet na kontrolni otazku.

V tom případě vymalováno

Zkusil bych postupovat podle manuálu - Obnovte přístupový kód soukromí. Pokud zapomenete své heslo k ochraně osobních údajů, můžete jej resetovat třemi způsoby...