» Poradna » Mobily

Ztracené fotky z mobilu

Dobrý den, vlastním telefon Samsung galaxy s3 a z ničeho nic jsem přišel o všechny fotky a videa které jsem nahrál a vyfotil.. stažené z facebooku zůstaly.. Jemožné, že mi to vymazal telefon sám ? Třeba ňákou synchronizací přes googl ?? Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Třebas tam byly nahotinky a podle podmínek googlu se to nesmí - tak to smazal....

Podle mě se ti to ztratilo někde ve složkách v mobilu. Zkus zapojit Mobil do Pc a prohledej složky.

Žádný nahotinky ! Tak max. zbraně co vlastním legálně na zbrojní průkaz..

Tak hledej v mobilu slozku DCIM tam by to melo byt.

Tak se podivej kde se ti to uklada.Fotak nastaveni atd.

Stalo se mi to same, mam LG G3. Vsechny fotky a videa ze slozky fotoaparat (DCIM) jsou pryc. Nikde nic. Deprese..

dobri mne miznu fotky ties , mal som 300 fotiek a mam 60 a nikde niesu .telefon nema ani 1rok druch telefonu samsung not 10