» Poradna » Ostatní

Ztracená neviditelná složka

Zdravím,mám menší problém, měl jsem udělanou "neviditelnou" složku. Odhalit ji bylo možno jen když ji člověk označil (musel jsem vědět kde se nachází). Dnes jsem nějakým způsobem tvořil složku novou a při zadávání jména složky jsem označil i tu "neviditelnou" tudíž jsem obě pojmenoval (což jsem nechtěl), jelikož postup zneviditelnění složky a jména složky jsme si už nepamatoval, tak jsem pravým tlačítkem myši kliknul na složku, dal vlastnosti tam jsem složce nedal jméno a v položce atributy jsem dal skrýt. Složka mi zmizela, ale na danném místě už není, je to pro mě důležité, tudíž bych byl rád za pomoc, díky. OS mám Windows 7.

Odpovědi na otázku

Tady je to den ode dne lepší a lepší. Blbost (a to se tazateli nezlob) zde zraje jak víno. Na takové věci co popisuješ se používá buď TrueCrypt (umí zneviditelnit třeba celý disk / oddíl) nebo běžně 7z pomocí plu-ginu pak i s archivem lze pracovat jako se složkou. > Zkus ji klasicky obnovit běžnými nástroji O&O DiskRecovery nebo ekvivalent.

Tezko bude bez nazvu (...tam jsem složce nedal jméno...)...

Co takhle zrušit skrývání důležitých systémových souborů a použít nějaký příčetný souborový manažer?