» Poradna » Notebooky

Ztmavnutí displeje NB

Ahoj,při aktualizaci driverů po reinstalaci nb mi ztmavnul displej, ale při načítání jede a při přihlášení na pracovní plochu ztmavne tak že je prd vidět. Při připojení hdmi do jiného monitoru je nastavený jako dual když ho vypnu aby šel jen v nb tak se nic nemění. Ale jak jsem psal při startu pc displej jede takže není KO to stejné když jsem v biosu.

Odpovědi na otázku

-Pokud ten takjny ntb má n jakou utilitu ke grafice ?-co takhle ctrl+win+c-powermanagemat nastavit na vysoký výkon

Ani prd, ani to nezareaguje. Nemůže s tím mít něco aktualizace HDMI? Jak píši na monitoru vedle přes hdmi to jede, ale na notebooku je to prostě černé, ale jde vidět že tam něco je. A při spouštění systému jede krásně. =D

Bod obnovy

mam stejný problém s NB, musím vždycky vrátit ovladače grafiky. Ale je nutné vybrat(vyzkoušet) se kterým to funguje, u mě je to pouze jedna verze ze tří co jsem testoval.

A co máš za notebook?

Nejnovější ovladač grafiky není vždy nejlepší řešení. Zejména u NB. Použijte ovladač ze stránky výrobce.