» Poradna » Notebooky

Ztlumení mikrofonu

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak vyřešit problem, kde se mi skoro uplně ztlumí mikrofón, když reproduktory nebo sluchátka hrajou vice hlasitěji. Nemůžu například poslouchat písničky a přitom mluvit s někým. (mám notebook Acer Aspire F 15) Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Přes jaký program komunikuješ a co máš za mikrofon?

To je jedno, ať už mluvím na teamspeak 3 nebo na Discordu, všude je to stejné. A není to mikrofonem, protože jsem zkusil vystřídat už 3 mikrofony (normální, ve sluchátkách a přimo v notebooku) a furt stejné