» Poradna » Ostatní

Ztišení PC

Chtěl bych si ztišit PC. Zajímalo by mě, jaký materiál použít na stěny. Díval jsem se do TN TRADE, něco tam mají, ale jiných rozměrů než potřebuju. Chtěl bych stěny pokrýt jedním kusem a ne to dolepovat jako skládačku. Poraďte nějaký vhodný materiál a kde bych to sehnal.

Odpovědi na otázku

Takových diskusí jsou zde desítky, použijte hledání. Obecně bych spíše ztišil větráky a disky než celou bednu (tím spíše zvýšíte teplotu).