» Poradna » Web a internet

Ztišení na instagramu

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má zkušenost někdo se ztišením lidí na ig. Vím, že si mohu ztišit někoho příběh, protože mě nezajímá, aniž bych toho daného člověka přestala sledovat. Co mě ale zarazilo je, proč mám ve ztišených účtech lidi, které už nesleduji? Vždy přeci když někoho ztišíte a pak přestanete sledovat, tak ze ztišených účtů zmizí. Má někdo zkušenost prosím? Čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Máte ztišený účet a to není nijak ovlivněno tím, zda daný účet sledujete, nebo ne.