» Poradna » Mobily

Ztišené sluchátko na volání

Dobrý den, v prosinci jsem si koupil Aligator S4090 a po měsíci se mi ztišilo sluchátko na volání. I když je na MAX, tak je to tiché. Jak ho mohu opět vrátit do původní normální hlasitosti? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Pokud je skutečně hlasitost naplno a přesto je sluchátko slabé, tak to je mechanický problém. Ucpaný zvukovod sluchátka nebo vadný samotný reproduktor.

minulý týden jsem měl v rukách taky jednoho aligátory s tímto problémem. Mechanicky byl z venku cajk. Spíš bych řekl že se projevila kvalita značky. Reklamace

Pokud jsi opravdu zkoušel nastavit hlasitost protistrany (ideálně během hovoru pomocí bočních kláves), tak ještě vyzkoušej vypnout přístroj, pokud lze, tak vyjmout baterii (pokud ne, tak pouze počkej cca. 30 sekund) a přístroj znovu zapni a opět během hovoru se pokus zesílit hlasitost protistrany, pokud nepomůže, tak přiložit vysavač na minimální výkon k výstupnímu otvoru sluchátka - odsát případné nečistoty. V případě selhání popsaných rad přístroj reklamuj, nebo nech opravit v servisu.