Zrychlení pc

Dobrý den, mám tuhle sestavu: https://www.czc.cz/178263,176878,146865,1103... Potřebuju tuto sestavu nějakým komponentem oživit aby se rychleji načítal např: systém,hry,aplikace atd.... poraďte prosím co bych tam měl popřípadě dát.Děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi na otázku

Naprosto chybná herní sestava:1) chybí systémový SSD;2) VGA je pro moderní hry slaboučký.

Tuhle sestavu sem si neskládal já také bych si jí jinak postavil...

Tak proč si jí vůbec kupoval?

Kde je zdroj?!

Zdroj tam je ten iTek.

To není zdroj, ale nebezpečná pyrotechnická hračka! A do uvedené desky jdou operační paměti DDR4, nikoliv DDR3.Opravdu nechápu, co vůbec chceš, když už je pozdě.

a i ten zdroj za 600kč není žádní zázrak.

Ano vím opakuji že sem si sestavu neskládal já taky bych si tam dal něco jiného.

Tak to rychle vrať tomu volovi co to složil.To je vrchol.

A co by jsi na to vyměnil ??? zdroj,cpu poraď :)

https://www.czc.cz/5pepamjgr0i7oar1aq52h6ucl... zbytek prodej pod cenou. Jestli už tam máš OEM windows nemá smysl měnit desku. Můžeš nechat i starý procesor. Zkus prodat co můžeš https://www.czc.cz/5pepamjgr0i7oar1aq52h6ucl...

Nevím co znamená vyměnil,ale na stavbu pc bych nepoužil z tohoto výběru lautr nic.

Si děláte srandu,ne? Nevěřím, že tohle mohl někdo dát dohromady. DDR3 ramky ke Skylaku. Taktovací desku za 4 tisíce pod netaktovací procesor a ještě to totálně zabít tím , no bojím se to i napsat, "zdrojem". A grafika 750Ti, která má skoro cenu GTX 950. Tohle je fakt síla.Jediné co zrychlí načítání je SSD, ale bůh ví zda tady není problém někde jinde, protože tohle je opravdu unikátní kousek.

Tohle je fakt asi nějaká komedie, to tam ty ramky rval kladivem? Vždyť mají DDR3 posunutou drážku oproti novým ramkám DDR4 , takže do slotu by neměli jít.

Ty ddr3 je moje chyba mám tam ddr4 16gb ram dal jsem špatný kus ale jinak sestava je úplně stejná.

I tak je to tedy síla. To mělo být na hry? Jinak, jak už jsem psal, načítání zrychlí ssd. Opravdu byh ale uvažoval o nějakém alespoň trochu slušném zdroji. Štěstí, že grafika nepotřebuje přídavné napájení.

převážne na hry ano, ale také na různé prezentace atd....

Nemáš 14 dní na vrácení? Kdo ti to stavěl kamarád nebo nějaká firma?

ne ne už je to půl roku, ale ten zdroj by se opravdu hodil, protože tenhle řve jako kráva.

stavěl mi to it technik z firmy

Hm, tak IT technik. Tyto případy znám moc dobře. V návrhu nahoře máš co bych vyměnil popřípadě dokoupil. Vyber si z toho co chceš, možná se ti podaří většina dobře prodat. Také záleží jaký máš rozpočet. Pokud necháš grafiku, tak ti stačí levnější zdroj https://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... .Jinak se s tím dá těžko něco dělat, vše je tam tak nějak špatně.

To tam musí to IT vypadat. No pokud to chcete nějak levně zachránit tak koupit nějaké 240-256Gb ssd (cca 1700kč a výš) a k tomu nějaký slušný 400-450W zdroj (cca 1300Kč a výše). A když už to budete mít rozdělané, tak bych obětoval 400 - 750Kč za nějaký chladič procesoru (HE 1024, nebo fera), aby tam nemusel být ten hlučný box, protože ta 750Ti by měla být ultra tichá. I v zátěži by měla být prakticky neslyšná (proto stojí takové háky), takže po koupi ssd a slušného zdroje, tam nebude, kromě HDD, nic, co by vydávalo nějaký hluk. Takže z toho bude prakticky low noise PC, které je připravené na koupi nějaké nové slušné grafické karty, aby ty hry které teď sice rozchodíte, jeli na také slušné detaily.Za pár měsíců mají výrobci vydat nové modely karet, takže teď nemá cenu do toho investovat. Ta 750Ti od MSI je totiž skvělá grafika, jen je prostě na moderní hry slabá.

Tak IT v těchto firmách maximálně nainstalují windows nebo nějaký program. Když se rozbije hardware (PC), vymění za nový kus a jede se dál.

Načo Z170 ak netaktuješ a ani nedávaš tam SSD do PCIe?

sestavu jsem dostal neskládal sem si ji...

Pokud je to včera, tak se to dá pořád vrátit ne? Kdo jí tedy kupoval? Rodiče? Tak jim to řekni, že koupili totální střep a že to chceš vrátit.

Ne dostal jsem ho na střední chtěl jsem si ho sestavit sám, ale prý ne. I já kterému je 16 tak bych to sestavil lépe :D