» Poradna » Web a internet

Zrychlení internetu od o2

Mám internet od o2 a už jsem si vyčerpal svůj objem dat, takže se mi připojení zpomalilo. A bylo mi nabídnuto, že si můžu připojení zase zrychlit, jenže je to zpoplatněný, ale to mi nevadí. Kliknul jsem na aktivovat a vyjela hláška, že děkují za objednávku a že o průběhu mě budou informovat esemeskou. A já se chci zeptat, kdy to zrychlí? Už je to pár hodin, co jsem klikl na aktivování toho navýšení a pořád nic. Snad to nedopadne tak, že strhnou 250 kč a rychlost nikde.

Odpovědi na otázku

Musíš počkat, ty si myslíš že ti to půjde rychleji hned jen si počkej na sms tam se dozvíš víc.

Proč nezavoláš operátora, ten Ti to řekne přesně.