» Poradna » Programy

Zrušili mi minecraft, proč?

Zdravím! Asi před čtyřmi měsící jsem kupovala klíč na minecraft na key4you.cz, ted mi ale přišel email : The purchase that gave you access to Minecraft has been reversed upon request. This means that you no longer will be able to play the game.If you believe that this reversal has been made in error, or have any other questions please contact customer support.Take care,Mojang. Co jsem z toho vyčetla tak jsem o hru přišla, ale proč? Klíč jsem kupovala asi za 600.- což je docela dost. Mám reklamovat? Díky

Odpovědi na otázku

Key4you je pochybná služba, která nabízí pochybné klíče. Pár lidem se už stalo, že jim nejen blokli tu hru, ale třeba rovnou celej Steam účet, když 90% her bylo od této pochybné služby.

A proto kdyz uz si hru jdu jednou za uherak koupit bud primo v shopu jako steam nebo od renomovaneho prodejce ne nakeho radoby eshopu kterej vypada jak hlavni stranka blesku

Já se divím, že jim to dávno nezavřeli, protože tam prodávají zkrátka nějaký pochybný ruský klíče a dotyčnej riskuje blok celýho účtu. Myslím, že se na neznalcích napakovali celkem dost.

Za 600? Tak to tě pěkně natáhli. Na ofiko webu jsem Minecraft účet koupil za necelých 20 eur, což podle tehdejšího kurzu (pár měsíců zpátky) bylo cca 520 korun. A navíc se nemusím bát zablokování účtu z jakýchkoliv pochybných důvodů.

To víte že kdybych mohla tak to rovnou koupím na jejich stránkách.

Tak staci platebni karta s povelenyma internetovima platbama jiste se v okoli najde nekdo kdo by ji mel ne ? Ja to tak kupoval u Mojangu a nemam jediny problem

Tak já mám kartu ale ne Master card , ale maestro :/

Zazadat u banky extra o internetovou platebni kartu krom plateb na internet nelze nanic jineho pouzit stou se da pak nakupovat nebo si rict o mastercard

Internetové platby umí třebva i VISA. Ale důležité je taky povolení ZAHRANIČNÍCH plateb, u karty mohou totiž být povolené jen tuzemské platby. Pro zahraniční bývá karta embosovaná.

kupovat na key4you je jako kupovat od cikorek

Napsal bych přímo na key4u aby Vám uhradili zpět plnou částku, jelikož toto už není normální. Jste si jista, že Vám účet nesmazal někdo kdo má na Váš počítač/notebook přístup (člen rodiny, kamarád, ...) ?

Ne na můj PC nikdo přístup nemá, když se přihlásím na mojang účet tak už tam prostě není ani napsaný že vlastním minecraft, když chci hrát hru tak můžu jen demo. Reklamaci jsem již psala a doufám že mi peníze vrátí :/. Jenže kde mám koupit opravdu originální minecraft? :D Kdyby tam měli aspon možnost převodu peněz jenže to nemají :/.

www.minecraft.net Ale ano, po založení účtu můžete použít jak platební kartu, tak i paypal.

PayPal tam ale drive nemeli pokud se nepletu nebo ano a ja sem jenom slepej ?

Ano měli. já kupoval před cca dvěma lety Minecraft v té době za 4 $ :) .

Aha tak to sem slepejs ja to bral na Kartu taky naky 2 roky zpet

Když se podíváte, tak Key4you je firma založená na Panamě, proč asi? Již jsem se několikrát setkal s diskuzemi lidí, kteří koupili u nich kredené klíče..

Tak mne sa včera stalo presne to isté, presne tento e-mail a hra z účtu vymazaná. Kupovala som cez X-games, hneď som to u nich reklamovala, sľúbili mi najneskôr v pondelok poslať nový prístupový kľúč. Tak som zvedavá....

Tak tomu neuvěříte , klíč mě zreklamovali po udajnem spojení s Mojangem :D. Dneska hraju a email tu mám znova :D takže mě dali opět nelegalní klíč. At jdou tam, chci vrátit peníze.

Odpověděli mi že prý mojang přechází na nový systém nebo co, tak proto tohle :D fakt nevím kde je pravda.

To kecají samozřejmě. Já bych prostě napsal, aby vrátili peníze. Pokud nevrátěj dobrovolně, tak to pude po zlym, přes ČOI nebo policajty.

S těmi klíči se mi to sice nezdá, ale je fakt že to bude globální problém, že mojang má nějaké problémy, pár článků jsem četla kde lidi píšou že jim zrušili účet byly napsané před pár dny. A key4you má jinak výborné recenze :)

prosim pozrite sa na kanal youtubera https://www.youtube.com/channel/UCHgE6WFOaJaTfquA... ak chcete zazit zabavu a podporteho mam ho rad

Dobrý den přeji. Co se tohoto problému týče tak bych jel na nejbližší úřad a pořídil si zbrojní pas. Poté bych si zažádal o zbraň(budete čekat cca 2 týdny). Jakmile zbraň dorazí, je to jednoduché, stačí když hlaveň přiložíte ke své hlavě a zmáčknete spoušť. Nemáte zač