» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zrušení výběru z neexistujících dvou systémů.

Hezký večer, zkráceně - viz fotku http://i.imgur.com/mmpvr81.jpgJak se toho zbavím?Podrobnosti - zavirovaný a zasekaný notebook ASUS /jejich notebooky jsou opravdu shit/ neměl uloženou recovery partition... Obnova továrního nastavení nebyla tedy možná. Nejstarší obnova byla měsíc "stará", přičemž notebook je starý asi dva roky. Takže jsem jako řešení zvolil přeinstalování čistým Win7 a zformátováním disku, kde se nacházel předinstalovaný OEM a příslušný balast. To proběhlo. Notebook funguje plynule jako nikdy, jenže po zapnutí to vždycky vyhodí tuhle obrazovku, která sice po 30 vteřinách nebo enteru zmizí, ale lepší by bylo se jí zbavit. Zvlášť když kliknutí na jeden nebo druhý Win7 v seznamu vede ke spuštění toho samého systému Pro místní guru to bude určitě hračka a já nevím, jak na to Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Start > msconfig > Spuštění počítače - zrušit zatržítko u neexistujících systémů.Nebo pomocí utilitky EasyBCD udělat totéž.....

Super, díky moc!

NB Asus není shit. Ty jsi shit.EasyBCD to řeší a příště se nejprve podívej na G.