» Poradna » Počítačové sítě

Zrusení up linku na UPlay (když Uplay byl vytvořen steamem)

Zdravim, mam takový problém.Už před nejakou dobou jsem si na steamu koupil R6 což je hra od ubisoftu. Steam automaticky vytvoril sám profil na Uplay. Na tento steamem vytvořený profil jsem zakoupil i další hry (Tom clancy wildlands, Farcry 5 atd.) Včera jsem nechal syna aby si chvili jezdil the crew. Ale dostal se od ježdění do nastavení a zrušil mi uplink ke steamu (nemam tucha jak se mu to povedlo) a nasledne se odhlasil od profilu. JE tunějaká možnost jak se na tento Uplay učet ješě dostat ? Dokazal by mi někdo poradit jak ?Předem diky

Odpovědi na otázku

Kontaktujte podporu uPlaye. Prestoze je jinak UbiSoft na presdrzku, tak podpora je dost ochotna a akcni. Urcite pomuzou. Proste se identifikujete detaily Steam uctu a bude. (Jen nevim, jak je to u nich s cestinou. Ja jim vzdycky pro urychleni volal v anglictine..)